Bitlis Rektör Yardım, gazetecilerle bir araya geldi

Rektör Yardım, gazetecilerle bir araya geldi

4 yıl önce     Bitlis 0
Rektör Yardım, gazetecilerle bir araya geldi

Bitlis Aktif Yerel Gazeteciler Derneği (BAYGADER) Başkanı Halis Olcay ve dernek üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Rektör Prof. Dr. Yardım, basının önemine değindi. Rektör Yardım, “Evrensellik ve tarafsızlık ilkeleri çerçevesinde, ülkesinin menfaatlerini göz ardı etmeden yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda her an haber peşinde koşan, ülkemizin, daha çok tanıtılmaya ihtiyacı olan ilimizin, üniversitemizin ve en önemlisi, halkımızın talep ve beklentilerini doğru bir şekilde yansıtarak kamusal bir görevi yerine getiren, özellikle de göreve geldiğimiz günden bu yana bizleri üniversitemizin faaliyetlerini doğru ve etkili bir biçimde yansıtan tüm basın çalışanlarının ve özelde Bitlis’teki medya ve basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum” dedi.
Yeni kurulan dernek olduklarından bahseden Halis Olcay, Rektör Prof. Dr. Yardım’ın kendilerini konuk ettiği için teşekkürlerini iletti.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!