Güroymak BELEDİYE ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN ALİBEYOĞLU’NA VEDA YEMEĞİ

BELEDİYE ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN ALİBEYOĞLU’NA VEDA YEMEĞİ

2 yıl önce     Güroymak 0
BELEDİYE ÇALIŞANLARINDAN BAŞKAN ALİBEYOĞLU’NA VEDA YEMEĞİ

2,5 yıldır Güroymak Belediyesinde kayyum olarak görev yaptığı ve birlikte çalıştığı, Güroymak Belediyesi çalışanları, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu’na veda yemeği verdi.

Güroymak Belediyesi çalışanları tarafından verilen veda yemeğinde, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili  Ufuk Özen Alibeyoğlu ile bir araya gelindi. Burada bir konuşma yapan Başkan Alibeyoğlu, ”Güroymak Belediyesinde 2,5 yıldır birlikte çalıştığımız siz değerli personelimizle tertiplediğiniz veda yemeğinde bugün bir araya geldik. Biz kayyum olarak sizlerle çalışmaktan son derece memnunduk. Gece gündüz demeden hep beraber Güroymak için çalıştık. Güroymak için büyük projelere imza attık. Bundan sonra da görevinizi en iyi şekilde, adaletli olarak yapmaya devam etmenizi istiyorum. Benim kapım her daim sizlere açık olacaktır. Ben sizlerden haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Benim sizin üstünüzde bir hakkım varsa helal olsun” dedi.

Güroymak Belediyesi çalışanları kayyum Belediye Başkanından çok memnun olduklarını ifade ederek, “Biz Belediye çalışanlarına gösterdiği yakın ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Güroymak Belediyesi çalışanları tarafından, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili  Ufuk Özen Alibeyoğlu’a plaket takdim ettiler.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!